Ebeveynlik, Çocukların Eğitimi ve Davranış Konuları Üzerine Konstelasyon

27 Nisan
Ebeveynlik, Çocukların Eğitimi ve Davranış Konuları Üzerine Konstelasyon

Ebeveynlik, Çocukların Eğitimi ve Davranış Konuları Üzerine Konstelasyon

Bir günlük ECL Metodunu üzerine çalışma – Öğretmenleri, eğitimcileri, ebeveynleri, çocukları ve gençleri desteklemek için sistematik bütünlük ve grup çalışması olacak.

Dünyanın en ünlü ve deneyimli dizimcilerinden Judith Hemming'in, geliştirdiği programı öğrenmek ve deneyimlemek için bu atölye çalışmasına davetlisiniz. Bu çalışma ECL Vakfı (Çocukların Yaşamını Geliştirme) tarafından 15 yıldan uzun bir süredir dünya çapında yürütülmüştür.

Atölye yeni çalışma alanlarını keşfetmek ve sistemik yaklaşımı uygulamak isteyen Sistemik ve Aile Dizimi çalışmalarında eğitim almış kişiler için uygundur.

ECL yöntemi, ebeveynlik ve çocukların davranışsal, öğrenme zorluklarının çözümünü destekler. Aynı zamanda çok çeşitli alanlarda bir çok konunun çözümünde kullanılır; sosyal hizmet, topluluk çalışması, gençlik, ergenlik ve genç yetişkinlik, ve benzeri konulara örnek verilebilir.

İngiltere'deki ECL etkinlikleriyle ilgili kısa bir video izlemek için bağlantıya tıklayınız:
https://youtu.be/1vtWQD6gCGc

Bu tanıtım atölyesine katıldığınızda öğrenecekleriniz:
• Dizim yaklaşımını ve edindiğiniz becerileri yeni bir çalışma alanına nasıl aktaracağınızı.
• Okulların ve toplulukların, gençlere ve ebeveynlere nasıl etkili öğrenim süreci yaşayacakları yönünde kendilerinin destek-
leneceğini ve yol gösterileceğini.
• ECL Uygulayıcısı ve Katalizör Olmak İçin Eşsiz Eğitim Program içeriğini.
• Yeni bir yolculuk için sürekli denetim ve desteğin sağlanması
• Dünyada fark yaratan uluslararası bir uygulayıcı topluluğuyla bağlantı kurma fırsatı

ECL İngiltere'de 2006 yılında, gençlerin ve ebeveynlerin sahip oldukları davranış ve öğrenme güçlüğünün üstesinden gelmelerine yardımcı olmak , sistematik bir yaklaşım öğretmek ve geliştirmek , ve ayrıca okullarda ve topluluklarda çalışanları desteklemek amacıyla hayata geçti.

ECL faaliyetlerini İngiltere’nin ötesine genişleterek, ABD’de, Güney Afrika’da, Hollanda’da ve İsrail’de katılımcılarına, uygulayıcılarına ulaştı.

�Eğitim Yeri:
Atölye çalışması, İlli Adato'nun ve the Acknowledging What Is - London School of Systemic & Family Constellations eğitim alanlarının kurucusu , ECL eğitmeni olarak çalışan, deneyimli ve yenilikçi bir uygulayıcı ve sistemik ve aile takımyıldızlarının öğretmeni İlli Adato tarafından gerçekleşecektir.

Kayıt yaptırmak için:
Yol Yaşam Stüdyosu - 0533 690 46 89 yada
celen@yolyasamstudyosu.com 'a e-mail atabilirsiniz.

Bir yer ayırtmak veya daha detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz:
https://goo.gl/forms/nKKjDsqtsxFnJHJl1

Etkinlik Ücreti:
Kişi başı 80 £ (pound)'dur.

#LondonConstellations #SystemicConstellations #FamilyConstellations #BertHellinger

İlli Adato Kimdir:

Illi'nin çalışmaları bire-bir ve çift terapisi, grup dizimi ve Sistemik ve Aile dizimlerinin öğretilmesini içerir. Illi, Londra Sistemik ve Aile dizimi Okulu Genel Müdürü ve ECL (çocuk yaşamını iyileştirme) yönteminin uluslararası bir eğiticisidir.

İlli, çalışmalarını tanımlamak için iki kelime kullanır: sistemik netlik. Sistemik dizim çalışması, danışanların sistemik köklerini yeniden keşfetmek ve yeniden birbirine bağlamak için kişiyi iç alanına odaklar ve bu nedenle, ailedeki, organizasyondaki veya ait oldukları diğer herhangi bir sistemdeki dolaşma, rahatsızlık ve travmaya ışık tutan “büyük resmi” (genel alanı) yi anlar. Sistemik dizim yaklaşımı, sistemin kendisinden kaynaklanan etkilere daha derin bir bakış açısı sağlayarak ve çoğu zaman ilişkilerde bozulma, rahatsızlık, zor davranış yapısı olarak ortaya çıkan çeşitli zorluklarla yüzleşmek ve çalışmak için bireylere, ekiplere ve şirketlere terapiksel ve organizasyonel olarak uygulanır.
Danışanlarla birlikte çalışırken, danışanlar kendisinden onları etkileyen ve hareket ettiren ,onlara önemli görünmeyen noktaları öğrenmeyi ve tanımlamayı bekleyebilirler.

BİZDEN HABER AL